logo donativum

Donativum od wielu lat oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu funduszy europejskich dostępnych w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Polska Wschodnia oraz Regionalnych Programów Operacyjnych. Dzięki proponowanej przez nas trzyetapowej usłudze opracowywania wniosków o dofinansowanie Klienci mają całkowitą pewność, że otrzymują dedykowaną właśnie dla siebie dotację.

Gwarantujemy naszym Klientom kompleksową obsługę podczas całego projektu: zaczynając od znalezienia najlepszej dotacji, poprzez przygotowanie procedury aplikacyjnej, na rozliczaniu i prowadzeniu projektu kończąc.

Oferujemy także specjalistyczne doradztwo, w tym w zakresie internacjonalizacji przedsiębiorstw, realizowane przez najwyższej klasy ekspertów w swoich dziedzinach. Staramy się, aby dzięki niekonwencjonalnym i autorskim metodom usługi były efektywne i pozwalały na osiągnięcie maksymalnego efektu.

Wśród Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem znajdują się największe polskie przedsiębiorstwa, jak i małe rodzinne firmy.

Nasz zespół tworzy grupa profesjonalistów, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie. Ich wieloletnia praktyka została poparta wiedzą teoretyczną, zdobytą podczas studiów, szkoleń oraz konferencji. Wśród naszych współpracowników znajdują się eksperci z 22 krajów arabskich, USA, Kanady, Norwegii, Chin, Wietnamu, Holandii, Szwecji, Francji, Ukrainy, Rosji, Mołdawii, Białorusi, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Tadżykistanu, Uzbekistanu, Armenii, Gruzji.

Dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję, że przygotowywane dla nich materiały, będą każdorazowo na najwyższym poziomie.

Naszym Klientom proponujemy tylko takie usługi, których faktycznie potrzebują. Obok profesjonalizmu i zaangażowania na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość i etykę w biznesie. Motto, którym kierujemy się podczas pracy i w życiu prywatnym brzmi: Robimy coś dobrze, albo nie robimy tego wcale.